Nase zkusenosti – Vas uspech!

Kalkulace přepravy

"Vážení návštěvníci!

Vyplnění daného dotazníku Vám potrvá maximálně 2-3 minuty. Poskytnutí kompletní informace ohledně plánované přepravy výrazně zkrátí čas na zpracování poptávky. Skupina společností TELS Vám garantuje zpracování obdržené informace s maximální konfidenciálností. Všechny údaje budou uschovány v oddělení, zodpovědnému za zachování Obchodního tajemství společnosti. Pozor! Skupina společností TELS spolupracuje pouze s právnickými osobami. Pole, která jsou označená *, jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit."

Pole, která jsou označená *, jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit.

1. Parametry nákladu:
Druhy přepravy*
Název*
Parametry nákladuMnožství (v jednotkách)
Hmotnost (v tunách)*
Výška (v metrách)
Šířka (v metrách)
Délka (v metrách)
Objem (kubický metr)
2. Směr:
Od*
město*
kód
Do*
město*
kód
3. Lhůty
Odeslání:
od*Select date in calendar
do*Select date in calendar
Dodání:
od*Select date in calendar
do*Select date in calendar
4. Doplňkové služby

5. Kontaktní informace:
Název organizace*
Funkce
Jméno a příjmení
Telefon*
E-mail*
Icq
Skype
Uveďte způsob kontaktování, kterému dáváte přednost


Uveďte čas kontaktování, kterému dáváte přednostSelect date in calendar
Uvést čas
Nevadí dostat bulletin od TELS:

jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit.22.12.2017 Případ: systém nepřetržitého dodávání jedlých tuků za podmínky krátkodobého plánování výrobních potřeb

S cílem minimalizovat náklady na skladování surovin mají naši Zákazníci často nápad spojit výrobu a logistiku tak, aby dodávka surovin byla prováděna v požadovaných objemech v určitém čase. Taková služba není na trhu dopravních a logistických služeb neobvyklá, ale komplikuje se, když suroviny vyžadují určité podmínky přepravy a dodávka je nezbytná pro krátkodobé naléhavé plánování výrobních potřeb.

19.12.2017 Vývojové trendy dopravní logistiky podle veletrhu TransPoland-2017

V listopadu 2017 se Skupina společností TELS zúčastnila jako vystavovatel veletrhu TransPoland ve Varšavě. Letos se na veletrh sjelo 190 vystavovatelů a přes 6000 účastníků ze 34 zemí.
Skupina společností TELS se dělí o pohled zevnitř na řadu zvláštností momentálního stavu a vývojových trendů evropského trhu dopravně-logistických služeb (DLS).


24.11.2017 Případ: Rychle dodat farmaceutické výrobky z Francie do Ruska bez přímé dopravy

Přeprava farmaceutických výrobků často vyžaduje přísné dodržování teplotního režimu. Při organizaci doručení tohoto druhu nákladu do zemí EAEU z blízkých regionů Evropy hledání dostupného chladírenského zařízení pro přepravu obvykle není obtížné. Ale pokud jde o dodávky ze vzdálených regionů Evropské unie, je vždy komplikované sehnat na těchto trasách chladírenský vůz, zejména v situaci rostoucího trhu.